HSBY SFP socket – FO singlemode

397,85  z DDV

Šifra: 490NAC0201

Vtičnica HSBY SFP – FO enonačinovnaSpecifikacije: PDF

Zaloga:
Kategoriji: , Oznaka:

Dodatne informacije

specifične aplikacije

for redundant processors

material

metal

kompatibilni izdelek

M580 HSBY CPU

pribor

connection accessories

električna povezava

1 connector LC-LC

Pravkar ste dodali ta izdelek v košarico:

Na naši spletni strani uporabljamo piškotke

Prosimo, potrdite, če sprejemate naše piškotke za sledenje. Sledenje lahko tudi zavrnete, tako da lahko nadaljujete z obiskom našega spletnega mesta, brez kakršnih koli podatkov, poslanih tretjim storitvam.