BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
557,27 € z DDV
| [Ue] Nazivna operativna napetost | Močnostni tokokrog: 690 V AC 25 do 400 Hz |
| Montažna podpora | Letev Plošča |
| Aplikacija kontaktorja | Upornostna obremenitev Krmilnik motorja |
| Izdelek ali sestavni del | Povratni kontaktor |
| Certifikati izdelkov | CCC CSA EAC UL KC DNV-GL LROS (Lloyds register pošiljke) UKCA |
| Ime izdelka | Tesys Deca zeleni TeSys Deca |
| [Uimp] Nazivna napetostna napetost ob impulzu | 6 kV v skladu s/z IEC 60947 |
| Konfiguracija kontaktov | 3 NO |
| Maksimalna operativna stopnja | 3600 cik/h 60 °C |
| Opis polov | 3P |
| Moč motorja hp | 3 hp pri 115 V AC 60 Hz za 1 faza motorji 7.5 hp pri 230/240 V AC 60 Hz za 1 faza motorji 15 hp pri 200/208 V AC 60 Hz za 3 faze motorji 15 hp pri 230/240 V AC 60 Hz za 3 faze motorji 40 hp pri 460/480 V AC 60 Hz za 3 faze motorji 40 hp pri 575/600 V AC 60 Hz za 3 faze motorji |
| Moč motorja kW | 15 kW pri 220 do 230 V AC 50 Hz 22 kW pri 380 do 400 V AC 50 Hz 25 kW pri 415 V AC 50 Hz 30 kW pri 440 V AC 50 Hz 30 kW pri 500 V AC 50 Hz 33 kW pri 660 do 690 V AC 50 Hz |
| Tip blokade | Mehansko |
| Ponudba izdelkov | TeSys Deca |
| [Ith] Konvencionalni prostozračni toplotni tok | 10 A (pri <60 °C) za Signalni tokokrog 80 A (pri <60 °C) za Močnostni tokokrog |
| Stopnja varnostne zanesljivosti | B10d = 1369863 ciklov Kontaktor z nazivnim bremenom v skladu s/z EN/ISO 13849-1 B10d = 20000000 ciklov Kontaktor z mehanskim bremenom v skladu s/z EN/ISO 13849-1 |
| Nazivna odklopna zmogljivost | 900 A pri 440 V za Močnostni tokokrog v skladu s/z IEC 60947 |
| Irms nazivna zmogljivost izdelave | 140 A AC za Signalni tokokrog v skladu s/z IEC 60947-5-1 250 A DC za Signalni tokokrog v skladu s/z IEC 60947-5-1 900 A pri 440 V za Močnostni tokokrog v skladu s/z IEC 60947 |
| Ponudba | TeSys TeSys Deca |
| Operativni čas | 55 do 65 ms Zapiranje 20 do 120 ms Odpiranje (oznaka datuma>= 17221) 20 do 80 ms Odpiranje (oznaka datuma>= 18011) |
| Zatezni moment | Krmilno vezje: 1.7 N.m – na Vijačni priključki – z izvijačemPloščat Ø 6 mm Krmilno vezje: 1.7 N.m – na Vijačni priključki – z izvijačemPhilips št. 2 Močnostni tokokrog: 8 N.m – na EverLink BTR vijačni konektorji – kabel 25-35 mm² Šesterokotno glava vijaka 4 mm Močnostni tokokrog: 5 N.m – na EverLink BTR vijačni konektorji – kabel 1-25 mm² Šesterokotno glava vijaka 4 mm |
| Mehanska vzdržljivost | 6 Mciklov |
| Kratko ime naprave | LC2D |
| [Icw] Nazivni kratkotrajen nazivni tok | 100 A – 1 s za Signalni tokokrog 120 A – 500 ms za Signalni tokokrog 140 A – 100 ms za Signalni tokokrog 400 A 40 °C – 10 s za Močnostni tokokrog 810 A 40 °C – 1 s za Močnostni tokokrog 84 A 40 °C – 10 min za Močnostni tokokrog 208 A 40 °C – 1 min za Močnostni tokokrog |
| [Uc] Krmilna napetost | 48 do 130 V AC 50/60 Hz 48 do 130 V DC |
| Maksimalna izguba moči glede na pol | 3.7 W AC-3 9.6 W AC-1 |
| Povprečna impedanca | 1.5 MOhm – Ith 80 A 50 Hz za Močnostni tokokrog |
| Sestava pomožnega kontakta | 1 NO + 1 NC |
| Kategorija uporabe | AC-1 AC-3 |
| [Ie] Nazivni obratovalni tok | 50 A (pri <60 °C) pri <= 440 V AC-3 za Močnostni tokokrog 80 A (pri <60 °C) pri <= 440 V AC-1 za Močnostni tokokrog |
| Prenapetostna kategorija | III |
| [Ui] Nazivna izolacijska napetost | Močnostni tokokrog: 690 V v skladu s/z IEC 60947-4-1 Signalni tokokrog: 690 V v skladu s/z IEC 60947-1 |
| Zaščitni pokrov | Z |
| Tip krmilnega vezja | AC pri 50/60 Hz AC/DC elektronsko DC AC/DC elektronsko |
| Standardi | EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 št. 60947-4-1 IEC 60335-1 |
| Pripadajoč nazivni tok varovalk | 10 A gG za Signalni tokokrog v skladu s/z IEC 60947-5-1 100 A gG pri <= 690 V koordinacija Tip 1 za Močnostni tokokrog 100 A gG pri <= 690 V koordinacija Tip 2 za Močnostni tokokrog |
| Priključki – terminali | Krmilno vezje: Vijačni priključki 1 kabel/li 1-4 mm²Prilagodljiv Brez konca kabla Krmilno vezje: Vijačni priključki 2 kabel/li 1-4 mm²Prilagodljiv Brez konca kabla Krmilno vezje: Vijačni priključki 1 kabel/li 1-4 mm²Prilagodljiv s kabelskim koncem Krmilno vezje: Vijačni priključki 2 kabel/li 1-2.5 mm²Prilagodljiv s kabelskim koncem Krmilno vezje: Vijačni priključki 1 kabel/li 1-4 mm²Trden Krmilno vezje: Vijačni priključki 2 kabel/li 1-4 mm²Trden Močnostni tokokrog: EverLink BTR vijačni konektorji 1 kabel/li 1-35 mm²Prilagodljiv Brez konca kabla Močnostni tokokrog: EverLink BTR vijačni konektorji 2 kabel/li 1-25 mm²Prilagodljiv Brez konca kabla Močnostni tokokrog: EverLink BTR vijačni konektorji 1 kabel/li 1-35 mm²Prilagodljiv s kabelskim koncem Močnostni tokokrog: EverLink BTR vijačni konektorji 2 kabel/li 1-25 mm²Prilagodljiv s kabelskim koncem Močnostni tokokrog: EverLink BTR vijačni konektorji 1 kabel/li 1-35 mm²Trden Močnostni tokokrog: EverLink BTR vijačni konektorji 2 kabel/li 1-25 mm²Trden |
| Predstavitev naprave | Pred-izdelano z reverzibilno močnostno zbiralko |
| Električna vzdržljivost | 1.8 Mciklov 42 A AC-3 <= 440 V 0.5 Mciklov 80 A AC-1 <= 440 V |
| Poraba energije pri zadrževanju v VA | 0.9-0.9 W 20 °C 1.4-1.4 VA 20 °C) 50/60 Hz |
| Izolacijska upornost | > 10 MOhm za Signalni tokokrog |
| Vklopna moč v W | 19-19 W 20 °C |
| Omejitve napetosti regulacijskega vezja | <= 0,1 Uc (-40-70 °C): Opustitev AC/DC 0,85 do 1,1 Uc (-40-60 °C): Delujoče AC/DC 1 do 1,1 Uc (60-70 °C): Delujoče AC/DC |
| Minimalna preklopna napetost | 17 V za Signalni tokokrog |
| Disipacija toplote | 0.9-0.9 W 50/60 Hz |
| Čas brez prekrivanja | 1.5 ms Ob de-energizaciji Med NC in NO kontaktom 1.5 ms Ob energizaciji Med NC in NO kontaktom |
| Minimalni preklopni tok | 5 mA za Signalni tokokrog |
| Vklopna moč v VA | 23-23 VA 50/60 Hz 20 °C) |
| Tehnologija tuljave | Vgrajeni dvosmerni omejevalnik |
| Tip pomožnega kontakta | tip/aMehansko povezani 1 NO + 1 NC v skladu s/z IEC 60947-5-1 tip/aZrcalni kontakt 1 NC v skladu s/z IEC 60947-4-1 |
| Frekvenca signalnega tokokroga | 25 do 400 Hz |
| Kompatibilnostna koda | LC2D |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]