BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
34,08 € z DDV
| Območje nastavitve toplotne zaščite | 1.2-1.8 A |
| Tip omrežja | AC DC |
| Relejna aplikacija | Zaščita motorja |
| Izdelek ali sestavni del | Diferenčni termični preobremenitveni rele |
| Ime izdelka | TeSys LRK |
| [Ui] Nazivna izolacijska napetost | Močnostni tokokrog: 690 V v skladu s/z BS 4941 Močnostni tokokrog: 690 V v skladu s/z IEC 60947 Močnostni tokokrog: 750 V v skladu s/z VDE 0110 skupina C Močnostni tokokrog: 600 V v skladu s/z CSA C22.2 št. 14 |
| Ponudba izdelkov | TeSys K termični preobremenitveni releji |
| Razred toplotne preobremenitve | Razred 10A v skladu s/z IEC 60947-4-1 |
| Ponudba | TeSys |
| Združljivost izdelkov | LC1K LP1K LP4K LC7K |
| Kratko ime naprave | LR2K |
| Omrežna frekvenca | <= 400 Hz |
| Sestava pomožnega kontakta | 1 NO + 1 NC |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | <= 690 V za Močnostni tokokrog 690 V AC AC-15 za Signalni tokokrog 250 V DC DC-13 za Signalni tokokrog |
| Teža izdelka (neto) | 0.145 kg |
| [Uimp] Nazivna napetostna napetost ob impulzu | 6 kV |
| Lokalno signaliziranje | Indikator proženja (Rumena) |
| Tip krmiljenja | Rdeča Tipka: Funkcija preizkusa proženja Modra Tipka: Stop in ročna ponastavitev Izbirno stikalo: Ročno ali avtomatsko Ponastavitev |
| Montažna podpora | Pod kontaktor Plošča, s posebnimi dodatki Letev, s posebnimi dodatki |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 65 mm |
| Višina | 58 mm |
| [Ith] Konvencionalni prostozračni toplotni tok | 6 A za Signalni tokokrog |
| Fazna okvara občutljivosti | Da v skladu s/z IEC 60947-4-1 |
| Pripadajoč nazivni tok varovalk | 6 A gG za Signalni tokokrog v skladu s/z VDE 0660 6 A gG za Signalni tokokrog v skladu s/z IEC 60947 |
| Priključki – terminali | Vijačni priključki 1 kabel/li 1.5-4 mm²Trden Vijačni priključki 2 kabel/li 1.5-4 mm²Trden Vijačni priključki 1 kabel/li 0.75-4 mm²Prilagodljiv Brez konca kabla Vijačni priključki 2 kabel/li 0.75-4 mm²Prilagodljiv Brez konca kabla Vijačni priključki 1 kabel/li 0.34-2.5 mm²Prilagodljiv s kabelskim koncem Vijačni priključki 2 kabel/li 0.34-1.5 mm²Prilagodljiv s kabelskim koncem |
| Maksimalna izguba moči glede na pol | 2 W |
| Zatezni moment | 1.3 N.m – na Vijačni priključki – z izvijačemPhilips št. 2 1.3 N.m – na Vijačni priključki – z izvijačemPloščat Ø 6 mm 1.3 N.m – na Vijačni priključki – z izvijačemPozidriv št. 2 |
| Kompatibilnostna koda | LR2K |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]