BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
10,88 € z DDV
| Ponudba izdelkov | TeSys SK TeSys SK krmilni rele |
| Izdelek ali sestavni del | Pomožni kontaktni blok |
| Priključki – terminali | Vijačni priključki 1 kabel/li 1.5-6 mm²Trden Vijačni priključki 2 kabel/li 1.5-4 mm²Trden Vijačni priključki 1 kabel/li 0.5-6 mm²Prilagodljiv s kabelskim koncem Vijačni priključki 2 kabel/li 0.35-2.5 mm²Prilagodljiv s kabelskim koncem Vijačni priključki 1 kabel/li 0.35-6 mm²Prilagodljiv Brez konca kabla Vijačni priključki 2 kabel/li 0.35-1.5 mm²Prilagodljiv Brez konca kabla |
| Ponudba | TeSys |
| Konfiguracija kontaktov | 2 NC |
| Združljivost izdelkov | LC1SK |
| Delovanje pomožnih kontaktov | Trenutne |
| Kratko ime naprave | LA1SK |
| [Ith] Konvencionalni prostozračni toplotni tok | 10 A (pri <55 °C) |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 690 V AC <= 400 Hz |
| Pripadajoč nazivni tok varovalk | 10 A GL v skladu s/z IEC 60947 10 A GL v skladu s/z VDE 0660 |
| Teža izdelka (neto) | 0.022 kg |
| Lokacija montaže | Prednja stran |
| [Ui] Nazivna izolacijska napetost | 690 V v skladu s/z IEC 60947 690 V v skladu s/z BS 5424 690 V v skladu s/z VDE 0110 skupina C 690 V v skladu s/z CSA C22.2 št. 14 |
| Zatezni moment | 0.8 N.m – na Vijačni priključki |
| Kompatibilnostna koda | LA1SK |
| Širina | 27 mm |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]