BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
124,59 € z DDV
| Zračni tok | Prosta hitrost pretoka s standardnim filtrom: 79 m 3/h at 50 Hz Prosta hitrost pretoka s standardnim filtrom: 92 m 3/h at 60 Hz |
| Izdelek ali sestavni del | Ventilator |
| Ime izdelka | ClimaSys CV |
| [Us] Nazivna napajalna napetost | 75 do 126 V |
| Certifikati izdelkov | CSA |
| Tip ventilatorskega filtra | Standard |
| Ponudba | ClimaSys |
| Vhodna napetost | 115 V 50/60 Hz |
| Priključki – terminali | Faston konektor |
| Maksimalni tlak | 50 Pa Pretok 0 m³/h |
| Sestava naprave | 1 Osni motor 2 Zaščitna maska: Na sprednji in zadnji površini 1 Filter: Prednji del osnega motorja 1 Izhodna rešetka: Spredaj 1 Rezalna predloga 1 Napajalni kabel |
| Teža izdelka (neto) | 0.78 kg |
| Višina | Zunanji: 170 mm |
| Material | Izhodna rešetka: Vbrizgani termoplastični (ASA PC) |
| [In] Nazivni tok | 0.207-0.207 A 50 Hz 0.179-0.179 A 60 Hz |
| Nosilni tipa | Krogla |
| Stopnja hrupa | 46-49 dB |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-60 °C |
| Razpon napajanja/energije | 15 W 60 Hz 16 W 50 Hz |
| Stanje uporabe | Izogibati se je treba prekomerni zamenjavi filtra Okolje mora biti relativno čisto Zunanja temperatura mora biti 5° C nižja od notranje temperature Pretok je odvisen od delovne točke, glej programsko opremo ProClima Filter je treba redno čistiti in menjavati |
| Globina | Zunanji: 62 mm |
| Dimenzije izreza | 125 x 125 mm |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Širina | Zunanji: 150 mm |
| IP stopnja zaščite | IP54 |
| Barva | Izhodna rešetka: Siva (RAL 7035) |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]