BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
116,17 € z DDV
| Zračni tok | Prosta hitrost pretoka s standardnim filtrom: 85 m 3/h at 50 Hz Prosta hitrost pretoka s standardnim filtrom: 98 m 3/h at 60 Hz |
| Izdelek ali sestavni del | Ventilator |
| Ime izdelka | ClimaSys CV |
| [Us] Nazivna napajalna napetost | 175 do 253 V |
| Certifikati izdelkov | CSA |
| Tip ventilatorskega filtra | Standard |
| Ponudba | ClimaSys |
| Vhodna napetost | 230 V 50/60 Hz |
| Priključki – terminali | Faston konektor |
| Maksimalni tlak | 50 Pa Pretok 0 m³/h |
| Sestava naprave | 1 Osni motor 2 Zaščitna maska: Na sprednji in zadnji površini 1 Filter: Prednji del osnega motorja 1 Izhodna rešetka: Spredaj 1 Rezalna predloga 1 Napajalni kabel |
| Teža izdelka (neto) | 0.78 kg |
| Višina | Zunanji: 170 mm |
| Material | Izhodna rešetka: Vbrizgani termoplastični (ASA PC) |
| [In] Nazivni tok | 0.121-0.121 A 50 Hz 0.097-0.097 A 60 Hz |
| Nosilni tipa | Krogla |
| Stopnja hrupa | 46-49 dB |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-60 °C |
| Razpon napajanja/energije | 15 W 60 Hz 17 W 50 Hz |
| Stanje uporabe | Pretok je odvisen od delovne točke, glej programsko opremo ProClima Okolje mora biti relativno čisto Filter je treba redno čistiti in menjavati Izogibati se je treba prekomerni zamenjavi filtra Zunanja temperatura mora biti 5° C nižja od notranje temperature |
| Globina | Zunanji: 62 mm |
| Dimenzije izreza | 125 x 125 mm |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Širina | Zunanji: 150 mm |
| IP stopnja zaščite | IP54 |
| Barva | Izhodna rešetka: Siva (RAL 7035) |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]