BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
199,51 € z DDV
| [Us] Nazivna napajalna napetost | 25 do 55,2 V |
| Zračni tok | Prosta hitrost pretoka s standardnim filtrom: 79 m 3/h |
| Certifikati izdelkov | CSA |
| Tip ventilatorskega filtra | Standard |
| Izdelek ali sestavni del | Ventilator |
| Ime izdelka | ClimaSys CV |
| Ponudba | ClimaSys |
| Vhodna napetost | 48 V DC |
| Priključki – terminali | Kabel |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-70 °C |
| Razpon napajanja/energije | 8 W |
| Stanje uporabe | Okolje mora biti relativno čisto Filter je treba redno čistiti in menjavati Zunanja temperatura mora biti 5° C nižja od notranje temperature Izogibati se je treba prekomerni zamenjavi filtra Pretok je odvisen od delovne točke, glej programsko opremo ProClima |
| Maksimalni tlak | 50 Pa Pretok 0 m³/h |
| Sestava naprave | 1 Osni motor 2 Zaščitna maska: Na sprednji in zadnji površini 1 Filter: Prednji del osnega motorja 1 Izhodna rešetka: Spredaj 1 Rezalna predloga 1 Napajalni kabel |
| Teža izdelka (neto) | 0.48 kg |
| Globina | Zunanji: 62 mm |
| Dimenzije izreza | 125 x 125 mm |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Širina | Zunanji: 150 mm |
| Višina | Zunanji: 170 mm |
| Material | Izhodna rešetka: Vbrizgani termoplastični (ASA PC) |
| IP stopnja zaščite | IP54 |
| Barva | Izhodna rešetka: Siva (RAL 7032) |
| [In] Nazivni tok | 0.173-0.173 A |
| Nosilni tipa | Krogla |
| Stopnja hrupa | 46-49 dB |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]