BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
7,64 € z DDV
| Outlet standard deviation | Schuko |
| Izdelek ali sestavni del | Vtičnica |
| Standardni opis vtičnice | Stranska ozemljitev |
| Glavni material | PC (polikarbonat) |
| Serija izdelka | New Unica |
| Skupina izdelkov | New Unica |
| Standard vtičnice | CEE 7/3 |
| Glavni odtenek barve | Bela |
| Konfiguracija polov vtičnice | 2P + E |
| Montaža naprave | Podometna |
| Številka vtičnice | 1 |
| Nazivni tok | 16 A |
| Predstavitev naprave | Kompletni izdelek |
| Omrežna frekvenca | 50/60 Hz |
| Prečni prerez kabla | 0-4 mm²kabel/li 2 – kabelska prožnost: Prilagodljiv 0-4 mm²kabel/li 2 – kabelska prožnost: Togo |
| Povezave – terminali | Vijačne sponke |
| Način pritrjevanja | Vijaki |
| Barvni odtenek | Bela (RAL 9003) |
| Širina | 90 mm |
| Globina | 52.6 mm |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 250 V |
| Površinska obdelava (finish) | Sijajni |
| Odpornost na kemične snovi | Odporen na alkohol (70 %) Odporen na alkohol (96 %) Odporen na A-mlečno kislino Odporen na razredčen četrtinski amonij Odporen na razredčeno belilo Odporen na razredčen amoniak Odporen na milnico Odporen na čistilec kristalov Odporen na vodikov peroksid 10 volumnov Odporen na heksan |
| Certifikati izdelkov | Aenor EAC |
| Globina vgradnje | 30.5 mm |
| Tip omrežja | AC |
| Targetiran kanal | Profesionalno |
| Dielektrična trdnost | 2000 V |
| Material | PC: Mehanizem pokrova |
| Višina | 80 mm |
| Količina na set/komplet | Komplet 1 Pretočni paket |
| Izolacijska upornost | > 5 MOhm pri 500 V |
| Električna vzdržljivost | 10000 ciklov, cos phi = 0.8 |
| Standardi | IEC 60884-1 UNE 20315-1-1 UNE 20315-1-2 DIN VDE 0620-1 |
| Površinska obdelava (treatment) | Nevzdrževan |
| Tip pokrova | Z zaslonko/zaščito |
| Število modulov | 2 modula |
| Minimalna obremenitvena zmogljivost prekinitve | 100 operacij 1,25 In in 1,1 Un, cos phi = 0.6 |
| Aplikacija naprave | Napajanje |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]