BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
5,11 € z DDV
| Izdelek ali sestavni del | Centralna plošča |
| Barvni odtenek | Bela (RAL 9003) |
| Serija izdelka | New Unica |
| Skupina izdelkov | New Unica |
| Dobavljena oprema | Nosilec oznake Zaščitna loputa |
| Številka vtičnice | 2 |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | Pritrditev dodatkov |
| Predstavitev naprave | Mehanizem |
| Način pritrjevanja | Vpet |
| Smer vgradnje | Raven |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 27 mm |
| Tip odtisa | S-One |
| Površinska obdelava (finish) | Sijajni |
| Odpornost na kemične snovi | Odporen na alkohol (70 %) Odporen na alkohol (96 %) Odporen na A-mlečno kislino Odporen na razredčen četrtinski amonij Odporen na razredčeno belilo Odporen na razredčen amoniak Odporen na milnico Odporen na čistilec kristalov Odporen na vodikov peroksid 10 volumnov Odporen na heksan |
| Glavni odtenek barve | white antibacterial |
| Montaža naprave | Podometna |
| Targetiran kanal | Profesionalno |
| Material | Termoplastični ABS-UV stabiliziran: Centralna plošča |
| Tržni segment | Stanovanjska Majhno komercialno |
| Višina | 45 mm |
| Površinska obdelava (treatment) | Protibakterijski |
| Tip konektorja | RJ45 |
| Tip pokrova | Zaščita/rolete (shutter) |
| Število modulov | 2 modula |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]