BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
74,71 € z DDV
| Blagovna znamka izdelka | Schneider Electric |
| Izdelek ali sestavni del | Števec |
| Tip številke | NH3535 |
| Skupina izdelkov | New Unica |
| Povezave – terminali | Vijačni priključek |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 230 V AC 50 Hz |
| Aktuator | Tipka |
| Globina vgradnje | 29 mm |
| Montaža naprave | Podometna |
| Število odvodov | 1 |
| Način pritrjevanja | Z vijaki |
| Lokalno signaliziranje | Indikator: 1 LED (Rdeča) |
| Barvni odtenek | Aluminij |
| Priključna zmogljivost | 1,5 do 2,5 mm² za Trden kabel/li 1,5 do 2,5 mm² za Solid stranded kabel/li |
| Tip pakiranja | Škatla |
| Teža izdelka | 0.045 kg |
| Tip namestitve | Notranja inštalacija |
| Targetiran kanal | Profesionalno |
| Tip tehnologije | Elektronski |
| Material | PC (polikarbonat) GF10 FR: Ohišje Kovinski: Priključki Termoplastični ABS-UV stabiliziran: Centralna plošča |
| Tip krmiljenja | Daljinski upravljalnik s pomožno dvojno tipko Lokalni nadzor |
| Tip komunikacijskega omrežja | Brezžično (2.4-2.4 GHz), 2.5 mW pri< 50 m |
| Širina | 45 mm |
| Število rockerjev | 1 |
| Globina | 41 mm |
| Oblika glave vijaka | Pozidriv št. 1 in komb. |
| Pripadajoč nazivni tok varovalk | 16 A |
| Višina | 45 mm |
| Nazivni tok | 10 A |
| Površinska obdelava (finish) | Mat |
| Površinska obdelava (treatment) | Pobarvano |
| Število zankastih terminalov | 2 |
| Oznaka | Simbol časovnika |
| Časovna zakasnitev | 5 min…8 h |
| Število funkcijskih tipk | 2 |
| Odpornost na kemične snovi | Odporen na alkohol (70 %) Odporen na alkohol (96 %) Odporen na A-mlečno kislino Odporen na razredčen četrtinski amonij Odporen na razredčeno belilo Odporen na razredčen amoniak Odporen na milnico Odporen na čistilec kristalov Odporen na vodikov peroksid 10 volumnov Odporen na heksan |
| Povezane pomožne naprave | Neomejeno število tipk, razdalja: 50 m |
| Predstavitev naprave | Mehanizem |
| Zatezni moment | 0.5 N.m |
| Število modulov | 2 modula |
| Dobavljena oprema | Uporabniški priročnik |
| Konfiguracija ožičenja | Z nevtraln. |
| Glavni odtenek barve | Aluminij |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]