BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
10,78 € z DDV
| Izdelek ali sestavni del | Tipka za žaluzije |
| Barvni odtenek | Aluminij |
| Tip tehnologije | Elektromehanski |
| Glavni material | Termoplastični ABS-UV stabiliziran |
| Serija izdelka | New Unica |
| Skupina izdelkov | New Unica |
| Glavni odtenek barve | Aluminij |
| Tip pakiranja | Pretočni paket |
| Preklopna funkcija | Rolete |
| Število rockerjev | 2 |
| Predstavitev naprave | Mehanizem |
| Aplikacija naprave | Krmiljenje |
| Preklopna aplikacija | Rolete |
| Omrežna frekvenca | 50/60 Hz |
| Povezave – terminali | Brezvijačni terminali |
| Aktuator | Rocker |
| Standardi | NN direktiva IEC 60669-1 |
| Način pritrjevanja | Vpet |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 44.35 mm |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 250 V |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-40 °C |
| Površinska obdelava (finish) | Sijajni |
| Oznaka | Puščica |
| Odprtina razdalje | > 3 mm |
| Odpornost na kemične snovi | Odporen na alkohol (70 %) Odporen na alkohol (96 %) Odporen na A-mlečno kislino Odporen na razredčen četrtinski amonij Odporen na razredčeno belilo Odporen na razredčen amoniak Odporen na milnico Odporen na čistilec kristalov Odporen na vodikov peroksid 10 volumnov Odporen na heksan |
| Certifikati izdelkov | CE Aenor EAC NF VDE |
| Globina vgradnje | 32.8 mm |
| Montaža naprave | Podometna |
| Tip omrežja | AC |
| Teža izdelka | 0.0331 kg |
| Targetiran kanal | Profesionalno |
| Dielektrična trdnost | 2000 V |
| Prečni prerez kabla | 0-2.5 mm² Togo kabel 0-2.5 mm² Prilagodljiv kabel |
| Material | CuZn 15: Priključki Termoplastični ABS-UV stabiliziran: “Rocker” mehanizma PC (polikarbonat) GF10 FR: Ohišje PBT (polibutilen tereftalat) GF30: Tipka za sprostitev |
| Višina | 45 mm |
| Signalna svetilka | Brez LED |
| Izolacijska upornost | > 5 MOhm pri 500 V |
| Nazivni tok | 6 A |
| Električna vzdržljivost | 20000 ciklov, cos phi = 0.6 |
| Površinska obdelava (treatment) | Pobarvano |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -5-50 °C |
| Število modulov | 2 modula |
| Minimalna obremenitvena zmogljivost prekinitve | 200 operacij 1,25 In in 1,1 Un, cos phi = 0.3 |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]