BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
58,04 € z DDV
| Izdelek ali sestavni del | Zatemnilnik |
| Tip številke | NH3514 |
| Ponudba | Nova Unica |
| Blagovna znamka izdelka | Schneider Electric |
| Priključki – terminali | Vijačni priključek |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 230 V AC 50 Hz |
| Število izhodov | 1 |
| Način pritrjevanja | Z vijaki |
| Barvni odtenek | Antracit (RAL 7021) |
| Regulator zatemnitve | Vrtljiva tipka |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 47 mm |
| Pripadajoč nazivni tok varovalk | 16 A |
| Površinska obdelava (finish) | Prašno barvano |
| Tip zatemnitve | Univerzalni |
| Odpornost na kemične snovi | Odporen na alkohol (70 %) Odporen na alkohol (96 %) Odporen na A-mlečno kislino Odporen na razredčen četrtinski amonij Odporen na razredčeno belilo Odporen na razredčen amoniak Odporen na milnico Odporen na čistilec kristalov Odporen na vodikov peroksid 10 volumnov Odporen na heksan |
| Dobavljena oprema | Uporabniški priročnik |
| Tip zaščite | Zaščita kratkega stika Avtomatska zaščita pred prenapetostjo Zaščita pred pregrevanjem |
| Glavni odtenek barve | Antracit |
| Globina vgradnje | 29 mm |
| Montaža naprave | Podometna |
| Priključna zmogljivost | 1,5 do 2,5 mm² za Trden kabel/li 1,5 do 2,5 mm² za Solid stranded kabel/li |
| Teža izdelka (neto) | 0.129 kg |
| Tip instalacije | Notranja inštalacija |
| Ciljni kanal | Professional |
| Material | PC (polikarbonat) GF10 FR: Ohišje Kovinski: Priključki Termoplastični ABS-UV stabiliziran: Centralna plošča |
| Tip krmiljenja | Lokalni nadzor Nadzor zatemnitve gor/dol Lokalni nadzor Avtomatsko zaznavanje preobremenitve Daljinski upravljalnik s pomožno dvojno tipko |
| Oblika glave vijaka | Pozidriv št. 1 in komb. |
| Tip obremenitve | Žarnica z žarilno nitko: 5 do 200 W pri 230 V AC Halogenska žarnica: 5 do 150 W pri 230 V AC LED luč: 5 … 100 VA pri 230 V AC (RC LED način) LED luč: 5 do 20 VA pri 230 V AC (Način RL LED) NN halogenske luči: 5 do 150 VA pri 12 V AC (Elektr. transformator) NN halogenske luči: 5 do 150 VA pri 12 V AC (Navit transformator) |
| Višina | 45 mm |
| Količina na set/komplet | 1 Škatla |
| Število zankastih terminalov | 2 |
| Povezane pomožne naprave | Neomejeno število tipk, razdalja: 50 m |
| Predstavitev naprave | Mehanizem |
| Funkcija na voljo | S pomnilniško funkcijo |
| Zatezni moment | 0.5 N.m |
| Število modulov | 2 modula |
| Aplikacija naprave | Nadzor svetlobe |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]