BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
324,52 € z DDV
| Ohmska vrednost | 10 Ohm |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 24 V DC 250 V AC |
| Ponudba izdelkov | Altivar |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | Dodatki zaščite |
| Izdelek ali sestavni del | Zavorni upor |
| Združljivost ponudbe izdelkov | Altivar Process ATV900 Altivar Machine ATV320 Altivar Machine ATV340 |
| Višina | 640 mm |
| Tip zaščite | Toplotna zaščita preko pogonske ali krmilnim temperaturnim stikalom pri 120 °C |
| Teža izdelka (neto) | 4.3 kg |
| Električna povezava | Terminal, zmogljivost priključkov:<= 35 mm² / AWG 3 za Pogon Terminal, zmogljivost priključkov:<= 4 mm² / AWG 10 za Krmilno stikalo za temperaturo |
| Združljivost izdelkov | Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV930 Stenska montaža 37 kW 380 do 480 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV930 Stenska montaža 45 kW 380 do 480 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV930 Stenska montaža 11 kW 200 do 240 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV950 Stenska montaža 37 kW 380 do 480 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV950 Stenska montaža 45 kW 380 do 480 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV930 Stenska montaža 11 kW 200 do 240 V Srednje dolg cikel Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV340 30 kW 380 do 480 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV340 37 kW 380 do 480 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV320 7.5 kW 200 do 240 V Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV930 45 kW 500 do 690 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV930 55 kW 500 do 690 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV930 60 hp 600 V Cikel luči Pogon s spremenljivo hitrostjo ATV930 75 hp 600 V Cikel luči |
| Obratovalni ciklus | Cikel luči (Težka obremenitev/visoka zmogljivost) <0.8 s zaviranje z 150 % zavorni navoj for a 40 s cikel Cikel luči (Normalno) <0.8 s zaviranje z 120 % zavorni navoj for a 40 s cikel Srednje dolg cikel (Normalno) <4 s zaviranje z 135 % zavorni navoj for a 40 s cikel Srednje dolg cikel (Težka obremenitev/visoka zmogljivost) <4 s zaviranje z 165 % zavorni navoj for a 40 s cikel |
| Širina | 190 mm |
| Globina | 180 mm |
| Povprečna moč je na voljo | 0.96 kW pri 50 °C |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]