BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
14,39 € z DDV
| Izdelek ali sestavni del | Vtičnica |
| Ime izdelka | Mureva industrijska vtičnica |
| Opis polov | 3P + E |
| Ponudba | Mureva |
| Standard vtičnice | Industrijska |
| Vtič, kategorija vtičnice | Nizka napetost |
| Kratko ime naprave | Mureva vtičnica |
| Tip omrežja | AC |
| Omrežna frekvenca | 50/60 Hz |
| Priključki – terminali | Hitra povezava |
| [In] Nazivni tok | 16 A |
| Širina | 81 mm |
| Globina | 105 mm |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 380 do 415 V |
| Material kontaktov | Obojka: Medenina |
| Montažni način | Ploščna montaža |
| Prečni prerez kabla | 1-2.5 mm² |
| Barva | Siva (RAL 7035) |
| Ozemljitveni čep v smeri urinega kazalca | 6 h |
| Teža izdelka (neto) | 0.177 kg |
| Barva napetosti | Rdeča |
| Tržni segment | Majhno komercialno Stanovanjska |
| Višina | 85 mm |
| Vtič, vtičnica, oblika krmilne postaje | Kotni |
| Osnovna dimenzija | 65 x 85 mm |
| Vtič, material vtičnice | Ohišje: Samougasljivi inženirni polimer |
| Kompatibilnostna koda | Mureva vtičnica |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]