BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
13,09 € z DDV
| Izdelek ali sestavni del | Vtičnica |
| Ime izdelka | Mureva industrijska vtičnica |
| Ponudba | Mureva |
| Standard vtičnice | CEE 7/3 |
| Vtič, kategorija vtičnice | Nizka napetost |
| Kratko ime naprave | Mureva vtičnica |
| Konfiguracija polov vtičnice | 2P + E |
| Tip omrežja | AC |
| Omrežna frekvenca | 50/60 Hz |
| Priključki – terminali | Zarobljeni vijaki |
| Standardni odklon izhoda | Nemška |
| Standardni opis vtičnice | Stranska ozemljitev |
| Širina | 65 mm |
| Globina | 45.2 mm |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 250 V |
| Material kontaktov | Zatiči: Nerjaveče jeklo Vzmeti: Nerjaveče jeklo |
| Montažni način | Ploščna montaža |
| Barva | Siva (RAL 7035) |
| Montaža naprave | Nadometna |
| Število vtičnic | 1 |
| Teža izdelka (neto) | 0.112 kg |
| [In] Nazivni tok | 16-16 A 10-10 A |
| Višina | 85 mm |
| Osnovna dimenzija | 65 x 85 mm |
| Vtič, material vtičnice | Ohišje: Samougasljivi inženirni polimer |
| Tip pokrova | Pokrov |
| Kompatibilnostna koda | Mureva vtičnica |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]