BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
190,25 € z DDV
| [Uc] Krmilna napetost | 24 V DC |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 500 V AC |
| Območje nastavitve toplotne zaščite | 1.5-9 A |
| Izdelek ali sestavni del | Ultra kompaktni zaganjalnik |
| Ime izdelka | TeSys Hybrid |
| Opis polov | 3P |
| Moč motorja hp | 1 hp 200 V AC 1.5 hp 230 V AC 3 hp 460 V AC |
| Varnostna raven | SIL 3 IEC 61508-1 Zaustavitvena funkcija PL = e ISO 13849-1 Zaustavitvena funkcija SIL 2 IEC 61508-1 Zaščita motorja |
| Razred toplotne preobremenitve | Razred 10A v skladu s/z IEC 60947-4-2 |
| Moč motorja kW | 1.5 kW 220 V AC 0.65 1.5 kW 230 V AC 0.65 2.2 kW 380 V AC 0.65 3 kW 400 V AC 0.65 3 kW 415 V AC 0.65 3 kW 440 V AC 0.65 3 kW 500 V AC 0.65 |
| Ponudba | TeSys |
| Tip motornega zagona | Neposredno na liniji |
| [Ie] Nazivni obratovalni tok | 6.5 A 500 V AC-53A 9 A 500 V AC-51 5 A 500 V AC-53A Namestitev drug ob drugem 7 A 500 V AC-51 Namestitev drug ob drugem |
| Podatki o zanesljivosti | MTTFd = 517 let Zaustavitvena funkcija SFF = 99% Zaustavitvena funkcija SFF = 99% Zaščita motorja MTTFd = 447 let Zaščita motorja PFHd = 2.40E-9 1 / h Zaustavitvena funkcija |
| Kratko ime naprave | LZ7H |
| Ponastavitev | Priročnik Električna ponastavitev |
| Standardi | UL 60947-4-1 IEC 60947-4-2 |
| Montažna podpora | DIN letev |
| Teža izdelka (neto) | 212 g |
| [Uimp] Nazivna napetostna napetost ob impulzu | 6 kV |
| Priključki – terminali | Vijačni priključki 1 0.2-2.5 mm² Togo Vijačni priključki 1 0.25-2.5 mm² Prilagodljiv – s kabelskim koncem Vijačni priključki 1 0.2-2.5 mm² Prilagodljiv – Brez konca kabla |
| Poraba toka | <= 40 mA 24 V DC |
| [Ui] Nazivna izolacijska napetost | 500 V AC 50/60 Hz |
| Maksimalna operativna stopnja | 120 cyc/mn AC-51 50 % 6 cyc/mn AC-53A 50 % |
| Certifikati | ATEX kot povezana naprava za zaščito motorjev v coni 1 in 21 CE CULus |
| Širina | 22.5 mm |
| Globina | 114.5 mm |
| Električna vzdržljivost | 30 Mciklov |
| Višina | 99 mm |
| Stopnja onesnaženosti | 2 |
| Montažni način | S sponkami |
| Sestava pomožnega kontakta | 1 C/O Signalizacija okvare |
| Omejitve napetosti regulacijskega vezja | 19,2 do 30 V DC |
| Zatezni moment | 0.5-0.6 N.m Ploščat Ø 2.5 mm screwdriver 3 mm |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]