BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
266,85 € z DDV
| Zračni tok | Prosta hitrost pretoka: 550 m 3/h at 50 Hz 550 m 3/h at 60 Hz |
| Združljivost ponudbe izdelkov | Thalassa PHD Spacial S3HD Spacial SFHD |
| Izdelek ali sestavni del | Ohišje ventilatorja brez rešetke in filtra |
| Ime izdelka | ClimaSys CV |
| Uporaba izdelka za specifične aplikacije | Zunanja težka naloga |
| [Us] Nazivna napajalna napetost | 230 V AC +/- 10 % |
| Certifikati izdelkov | CE UL v skladu s/z UL 508 A CSA v skladu s/z CSA C22.2 Ecodesign direktiva 2009/125/EC |
| Ponudba | ClimaSys |
| Vhodna napetost | 230 V AC 50/60 Hz |
| Priključki – terminali | Priključek z vzmetno objemko |
| Maksimalni tlak | 350 Pa Pretok 0 m³/h |
| Sestava naprave | 1 Ohišje ventilatorja 4 Vijak |
| Teža izdelka (neto) | 1.7 kg |
| Višina | Zunanji: 223 mm |
| [In] Nazivni tok | 0.3-0.4 A 50 Hz |
| Nosilni tipa | Krogla |
| Stopnja hrupa | 60-60 dB |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-65 °C |
| Razpon napajanja/energije | 72 do 88 W |
| Stanje uporabe | Pretok je odvisen od delovne točke, glej programsko opremo ProClima Izogibati se je treba prekomerni zamenjavi filtra Zunanja temperatura mora biti 5° C nižja od notranje temperature Filter je treba redno čistiti in menjavati Okolje mora biti relativno čisto |
| Globina | Zunanji: 90 mm |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-80 °C |
| Širina | Zunanji: 223 mm |
| IP stopnja zaščite | IP55 Mreža: IP44 |
| Barva | Temno siva (RAL 7016) |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]