BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
64,90 € z DDV
| Izhodni tok | 2,4 A |
| Izdelek ali sestavni del | USB polnilec |
| Glavni material | Plastika |
| Ponudba izdelkov | Nova Unica |
| Stanje uporabe | Notranja |
| Ponudba | Nova Unica |
| Predstavitev naprave | Mehanizem |
| Glavni odtenek barve | Antracit |
| Vrsta napajalnika USB | USB tipa A + C |
| Globina vgradnje | 32 mm |
| Montaža naprave | Podometna |
| Način pritrjevanja | Vpet |
| Število vtičnic | 2 |
| Poraba energije v W | 0.1 W |
| Barvni odtenek | Antracit (RAL 7021) |
| Priključna zmogljivost | 2 x 0,75 do 2 x 2,5 mm² za Togo kabel/li 2 x 0,75 do 2 x 2,5 mm² za Prilagodljiv kabel/li |
| Nominalna izhodna moč | 18 W |
| Ciljni kanal | Professional |
| Material | Plastika: Ohišje |
| Integriran tip povezave | 1 USB tipa A 5 V DC, maksimalna tok. obremenitev 1 A 1 USB tip C 5 V DC, maksimalna tok. obremenitev 2,4 A |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 40 mm |
| Oblika glave vijaka | Pozidriv št. 1 |
| Višina | 45 mm |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-40 °C |
| Površinska obdelava (finish) | Prašno barvano |
| Odpornost na kemične snovi | Odporen na alkohol (70 %) Odporen na alkohol (96 %) Odporen na A-mlečno kislino Odporen na razredčen četrtinski amonij Odporen na razredčeno belilo Odporen na razredčen amoniak Odporen na milnico Odporen na čistilec kristalov Odporen na vodikov peroksid 10 volumnov Odporen na heksan |
| Dolžina blankiranja žice | 7 mm |
| Življenjska doba v urah | 30000 H 18 W |
| Število modulov | 2 modula |
| [Ue] Nazivna operativna napetost | 100 do 240 V AC 50/60 Hz |
| Tip zaščite | Kratki stik Prenapetost Pregrevanje Prenapetost Nadtok |
| Aplikacija naprave | Pomnilnik |
| Število priključkov | 2 Vijačne sponke |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]