BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
4,81 € z DDV
| Način pritrjevanja | Vpet |
| Izdelek ali sestavni del | Kabelska vtičnica |
| Barvni odtenek | Aluminij |
| Glavni material | Termoplastični ABS-UV stabiliziran |
| Ponudba izdelkov | Nova Unica |
| Ponudba | Nova Unica |
| Glavni odtenek barve | Aluminij |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | Dodatki za kable |
| Predstavitev naprave | Mehanizem |
| Število modulov | 2 modula |
| Priključki – terminali | Kabel |
| Standardi | EN 60670-22 CE |
| Širina | 45 mm |
| Število kablov | 1 12-12 mm² za Prilagodljiv 1 12-12 mm² za Togo |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 15-30 °C |
| Odpornost na kemične snovi | Odporen na alkohol (70 %) Odporen na alkohol (96 %) Odporen na A-mlečno kislino Odporen na razredčen četrtinski amonij Odporen na razredčeno belilo Odporen na razredčen amoniak Odporen na milnico Odporen na čistilec kristalov Odporen na vodikov peroksid 10 volumnov Odporen na heksan |
| Direktive | 2014/35/EU – direktiva nizke napetosti |
| Teža izdelka (neto) | 0.021 kg |
| Ciljni kanal | Professional |
| Material | Termoplastični ABS-UV stabiliziran: Mehanizem pokrova |
| Višina | 45 mm |
| Nazivni tok | 16 A |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | 0-35 °C |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]