BREZPLAČNA DOSTAVA pri nakupu nad 100 EUR.
4,15 € z DDV
| Način pritrjevanja | Vijaki |
| Estetsko ime | Unica Pro |
| Izdelek ali sestavni del | Montažno ohišje |
| Barvni odtenek | Bela (RAL 9003) |
| Glavni material | ABS |
| Serija izdelka | New Unica |
| Skupina izdelkov | New Unica |
| Združljivost izdelkov | Unica |
| Glavni odtenek barve | Bela |
| Število odprtin | 2 odprtini |
| Število modulov | 2 x 2 modula |
| Aplikacija naprave | Montaža |
| Standardi | IEC 60884-1 IEC 60669-1 |
| Širina | 158 mm |
| Globina | 40 mm |
| Odpornost na kemične snovi | Odporen na alkohol (70 %) Odporen na alkohol (96 %) Odporen na A-mlečno kislino Odporen na razredčen četrtinski amonij Odporen na razredčeno belilo Odporen na razredčen amoniak Odporen na milnico Odporen na čistilec kristalov Odporen na vodikov peroksid 10 volumnov Odporen na heksan |
| Montaža naprave | Nadometna |
| Kabelska uvodnica | 6 Izhodi |
| Teža izdelka | 0.086 kg |
| Targetiran kanal | Profesionalno |
| Material | ABS: Ohišje |
| Višina | 87 mm |
| Površinska obdelava (treatment) | Nevzdrževan |






Imate vprašanja o naših storitvah ali produktih?
Kontaktirajte našo ekipo. Z veseljem vam bomo pomagali, do rešitve!
Naslov: V borovju 8, 2000 Maribor
Telefonska št.: +386 (0)2 228 44 10
Email: [email protected]